Makine Parkı

CNC TORNA TAKISAWA TAIWAN NEX-110

CNC Torna Tezgahları, günümüz imalat sanayisinde talaşlı imalat adını verdiğimiz alanlardaki silindirik yada farklı formlardaki iş parçalarının üzerinden kesici takımlar vasıtasıyla talaş kaldırılması gereken durumlarda yaygın olarak kullanılıyor.


LAZER SAC-BORU-PROFİL KESME MAKİNESİ BODOR P3015T

CNC Lazer kesim diğer yakarak kesme yöntemlerine göre metali daha hızlı kaliteli ve ikinci bir torna temizleme işlemine ihtiyaç duymadan kenarlar 90’derece diklikte ve bire bir ölçülerde işlemektedir. Dolayısıyla lazerle kesimi avantajlı duruma getirmekte ve siz değerli müşterilerimize zamanında ve kaliteli hizmet sunmamızı sağlamaktadır.


BORU VE PROFİL BÜKME MAKİNESİ 32-NC-SR

Boru bükümü şuan teknolojik makineler aracılığıyla sıfıra yakın hata ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Boru Bükme her zaman dikkat ve beceri gerekmektedir, çünkü en ufak bir hata sonucu telafisi olmayan hatalar oluşa bilir. Firmamız üretimlerini üstün teknolojiye sahip ekipman, eğitilmiş personel ve 15 yıllık tecrübesiyle birleştirerek müşterilerimize hizmet vermektedir.


BORU-SAC DELME MAKİNESİ DLK 32-CNC

Boru Profil Ve Lamaları çeşitli boyutta ve aralıklarda delme imkanı sunuyor.


KURTAĞZI AÇMA MAKİNESİ BR-2076 DLK 32-CNC

Çelik yapılarda veya çelik profillerin kullanıldığı çeşitli işlemlerde boru ile borunun birleşimi ya da kutu ile borunun birleşimi yapılması gerekebilir. Bu tarz bağlantılarda boru profile veya kutu profilin ağızlarına diğer profilin formunda kesim yapılması gerekebilir. Yapılan bu kesimlere kurt ağzı kesimi denir.


BORU-SAC SATİNE MAKİNESİ PRS200-4 STATION

Ham Paslanmaz Çelik Profil ve Lamalarınızı Zımpara Yaparak Satine Yüzey Tipine Dönüştürüyor. Aynı Anda 4 işlem yapması işlerinizi daha hızlı teslim etmemize yardım sağlıyor.


CNC DİK İŞLEME MERKEZLERİ ARİON IMM600

CNC dik işleme ; kesici takımlar yardımıyla katı bir bloktan ( iş parçasından ) malzeme çıkartılması esasına dayanmaktadır. Bir CAD modeline bağlı olarak tamamen bilgisayar kontrolü ile işlemler gerçekleştirilir. CNC ler ile hassas toleranslarda, mükemmel yüzey özelliklerine sahip parçalar elde edilebilir.


ULTIMATE 320 THP TİG KAYNAK MAKİNESİ HAVA SOĞUTMALI

TIG kaynağı ile kaynak yapılabilir tüm malzeme ve uygulamalar için kullanılabilen çok yönlü bir kaynak yöntemidir. Ana uygulama alanı paslanmaz çelik, alüminyum ve nikel alaşımlarıdır. Konsantre ve stabil ark, cüruf ve çapak olmaksızın yüksek kaliteli kaynatılmış metal temin eder. Bu kaynak yöntemi, reaktör inşası gibi kalite beklentisi yüksek olan uygulamalar için, ilk tercihtir.


SAC SATİNE MAKİNESİ PRS-200

Ham Paslanmaz Çelik Lamaları Zımpara yaparak Satine Yüzey Tipine Dönüştürüyor.


POLİSAJ MAKİNESİ MP-100

Polisaj makinası inşaat ve otomotiv sektöründe çokça kullanılan ve çeşitli alanlarda hizmet sunuyor. Polisaj makinası ucunda yuvarlak güçlü döner ekipmanı ve güçlü motor çekiş gücü ile inşaat alanlarında zımpara olarak veya inceltici olarak kullanılır. Ucuna takılabilen flaplar sayesinde polisaj makinaları ile düz inmesi gereken ama yamuk inen bir duvar düzleştirilebilir. Yerde ki fazlaca çıkıntılar polisaj makinası sayesinde düzeltilebilir.


ULTIMATE 315 AC/DC TİG KAYNAK MAKİNESİ HAVA SOĞUTMALI

TIG kaynağı ile kaynak yapılabilir tüm malzeme ve uygulamalar için kullanılabilen çok yönlü bir kaynak yöntemidir. Ana uygulama alanı paslanmaz çelik, alüminyum ve nikel alaşımlarıdır. Konsantre ve stabil ark, cüruf ve çapak olmaksızın yüksek kaliteli kaynatılmış metal temin eder. Bu kaynak yöntemi, reaktör inşası gibi kalite beklentisi yüksek olan uygulamalar için, ilk tercihtir.


PLAZMA KAYNAK MAKİNESİ

TIG yöntemi ile kaynak edilebilen tüm metal ve alaşımların plazma ark kaynak yöntemiyle de güvenilir bir biçimde kaynak edilebileceğini tespit etmişlerdir. Günümüzde, plazma ark kaynağı ile karbonlu ve az alaşımlı çelikler, paslanmaz çelikler, alüminyum ve alüminyum alaşımları, bakır ve bakır alaşımları, nikel ve nikel alaşımları ve bazı tür reaktif metallerin kaynağı her pozisyonda başarı ile kaynak yapılabilmektedir.


ABKANT BÜKÜM MAKİNESİ

Birbirinden çeşitli ve insan gücü ile şekillendirilmesi mümkün olmayan tablaların şekillendirmesi konusunda büküm makinaları öne çıkar ve neticede abkant büküm nedir sorusu dikkatleri çeker. Saç malzemelerinin şekillendirilmesini sağlayarak ihtiyaçları milimetrik hesaplarla sağlayan işlemlere abkant büküm denir.Bu işlemlerin yapıldığı makinalar farklı tonajlara ve farklı modellere sahip çeşitlilik gösteren işlevsel mekanizmalardır. Bu mekanizmada yer alan bölümler üst kalıp, alt kalıp, numarik kontrol ünitesi ve hidrolik eksenler olup üst kalıp erkek kalıp alt kalıp ise dişi kalıp olarak adlandırılır. Erkek kalıp dişi kalıba baskı yaparak saçı bükerek istenilen şekillerin ortay çıkmasını sağlar. Dişi kalıp ve erkek kalıplar V şekline sahiptir.